Content Image

Content Image

بتن خود تحکیم  خود تراکمی  (SCC) است که توسط یک استرس کم عملکرد، deformability بالا، و ویسکوزیته متوسط ​​لازم برای اطمینان تعلیق یکنواخت ذرات جامد در طول حمل و نقل، قرار دادن (بدون فشردگی خارجی) شناخته شده است، و پس از آن تا مجموعه بتن می باشد.

جهت خرید و سفارش بتن SCC و یا خود تراکم در شیراز با کارخانه بتن شیراز اسکان تماس بگیرید

جهت خرید و سفارش بتن SCC و یاخودتراکم در شیراز با کارخانه بتن شیراز اسکان تماس بگیرید

شماره تماس واحد فروش: 09171102550 امین روانبخش


چنین بتن را می توان برای ریخته گری بخش به شدت تقویت شده استفاده می شود، مکان های که در آن می تواند دسترسی به روان شناسی برای تراکم و در اشکال پیچیده از قالب که ممکن است در غیر این صورت غیر ممکن است به بازیگران، به یک سطح به مراتب برتر از بتن معمولی وجود دارد. SCC در سال 1986 توسط پروفسور اوکامورا در دانشگاه Ouchi ژاپن درک می شد.

اولین نسل از SCC مورد استفاده در شمال امریکا با استفاده از محتوای نسبتا بالایی از چسب و همچنین دوزهای بالایی از مواد شیمیایی مواد افزودنی توصیف کرد، معمولا به منظور افزایش فوق روان flowability و ثبات است. چنین بتن با عملکرد بالا اغلب در برنامه های کاربردی تعمیر و برای ریخته گری بتن در مناطق محدود استفاده شده است. بنابراین اولین نسل از SCC توصیف کرد و مشخص شده برای کاربردهای خاص.

هزینه نسبتا بالایی از مواد مورد استفاده در بتن مانند همچنان به مانع استفاده گسترده آن در بخش های مختلف صنعت ساخت و ساز، از جمله ساخت و ساز تجاری، با این حال اقتصاد بهره وری سر می برد در دستیابی به مزایای عملکرد مطلوب و آثار به مقرون به صرفه در صنعت پیش از بازیگران . اختلاط پودر، از جمله مواد سیمانی و پر کننده، می تواند حجم خمیر افزایش می دهد، از این رو افزایش خرید بتن SCC  شیراز deformability، و همچنین می توانید انسجام از رب و ثبات بتن را افزایش دهد. کاهش محتوای سیمان و افزایش تراکم بسته بندی مواد ریزتر از 80 میکرون، مانند خاکستر بادی و غیره می توانید نسبت آب به سیمان کاهش آب بالا برد (HRWR) تقاضا را کاهش دهد، و. کاهش در آب های آزاد می توانند غلظت ویسکوزیته افزایش مواد افزودنی (VEA) لازم را برای اطمینان از ثبات مناسب در طول ریخته گری و پس از آن تا زمان سخت شدن را کاهش دهد. نشان داده شده است که یک مقدار شن در مجموع حدود 50 درصد از کل دانه ها مطلوب در طراحی برای SCC است.

منبع: ویکی پدیا